Programma

December

Ma 17-12  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Plus Ton Henst Van Delft/Schoenmakers
20.15 Decathlon Best Marantz
21.00 Best Fit Fysio Verheijen Onderdelen
Ma 17-12  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 SOA D’n Babbel
20.15 Tegeloutlet 365zon/Hoogenhoff
21.00 Heertum Bouw Huijbregts Relou Bouw

Januari

Ma 07-01  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 B&B Bouwadvies Anytime Fitness/Maas Inst
20.15 D’n Babbel Tegeloutlet
21.00 Verspaandonk Herenmode Der Kinderen Hoveniers
Ma 07-01  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Topshelf Restaurant FF
20.15 Verheijen Onderdelen Plus Ton Henst
21.00 Fried van de Laar FC Lighttown
21.45 Van Delft/De Visser Huijbregts Relou Bouw
Ma 14-01  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Van Delft/Schoenmakers Decathlon Best
20.15 Der Kinderen Hoveniers B&B Bouwadvies
21.00 Heertum Bouw FC Lighttown
21.45 365zon/Hoogenhoff Best Fit Fysio
Ma 14-01  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Marantz SOA
20.15 Restaurant FF Verspaandonk Herenmode
21.00 BHF Topshelf
Ma 28-01  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Decathlon Best Best Fit Fysio
20.15 Huijbregts Relou Bouw Fried van de Laar
21.00 B&B Bouwadvies Restaurant FF
Ma 28-01  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Anytime Fitness/Maas Inst Der Kinderen Hoveniers
20.15 Van Delft/De Visser Heertum Bouw
21.00 Verspaandonk Herenmode BHF

Februari

Ma 04-02  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Fried van de Laar Van Delft/De Visser
20.15 FC Lighttown Huijbregts Relou Bouw
21.00 D’n Babbel Marantz
21.45 Restaurant FF Anytime Fitness/Maas Inst
Ma 04-02  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 BHF B&B Bouwadvies
20.15 SOA Verheijen Onderdelen
21.00 Topshelf Verspaandonk Herenmode
21.45 Tegeloutlet Van Delft/Schoenmakers
Ma 11-02  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Van Delft/De Visser FC Lighttown
20.15 Heertum Bouw Fried van de Laar
Ma 18-02  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Best Fit Fysio Plus Ton Henst
20.15 Verheijen Onderdelen Decathlon Best
21.00 Der Kinderen Hoveniers Restaurant FF
21.45 Van Delft/Schoenmakers SOA
Ma 18-02  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 365zon/Hoogenhoff D’n Babbel
20.15 B&B Bouwadvies Topshelf
21.00 Marantz Tegeloutlet
21.45 Anytime Fitness/Maas Inst BHF
Ma 25-02  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Der Kinderen Hoveniers BHF
20.15 Huijbregts Relou Bouw Van Delft/De Visser
21.00 Van Delft/Schoenmakers D’n Babbel
21.45 FC Lighttown Heertum Bouw
Ma 25-02  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Verheijen Onderdelen Tegeloutlet
20.15 365zon/Hoogenhoff Marantz
21.00 Best Fit Fysio SOA
21.45 Plus Ton Henst Decathlon Best

Maart

Ma 11-03  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Decathlon Best 365zon/Hoogenhoff
20.15 Marantz Van Delft/Schoenmakers
21.00 D’n Babbel Verheijen Onderdelen
21.45 Topshelf Der Kinderen Hoveniers
Ma 11-03  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Verspaandonk Herenmode Anytime Fitness/Maas Inst
20.15 SOA Plus Ton Henst
21.00 Tegeloutlet Best Fit Fysio
21.45 BHF Restaurant FF
Ma 18-03  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Decathlon Best SOA
20.15 365zon/Hoogenhoff Van Delft/Schoenmakers
21.00 Plus Ton Henst Tegeloutlet
21.45 Verheijen Onderdelen Marantz
Ma 18-03  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 B&B Bouwadvies Verspaandonk Herenmode
20.15 Huijbregts Relou Bouw Heertum Bouw
21.00 FC Lighttown Fried van de Laar
21.45 Best Fit Fysio D’n Babbel
Ma 25-03  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Anytime Fitness/Maas Inst B&B Bouwadvies
20.15 Tegeloutlet Decathlon Best
21.00 Restaurant FF Topshelf
21.45 D’n Babbel Plus Ton Henst
Ma 25-03  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 SOA 365zon/Hoogenhoff
20.15 Marantz Best Fit Fysio
21.00 Van Delft/Schoenmakers Verheijen Onderdelen
21.45 Der Kinderen Hoveniers Verspaandonk Herenmode

April

Ma 01-04  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Fried van de Laar Huijbregts Relou Bouw
20.15 Heertum Bouw Van Delft/De Visser
Ma 08-04  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Topshelf BHF
20.15 Decathlon Best D’n Babbel
21.00 365zon/Hoogenhoff Verheijen Onderdelen
21.45 B&B Bouwadvies Der Kinderen Hoveniers
Ma 08-04  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Plus Ton Henst Marantz
20.15 SOA Tegeloutlet
21.00 Best Fit Fysio Van Delft/Schoenmakers
21.45 Verspaandonk Herenmode Restaurant FF
Ma 15-04  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Verheijen Onderdelen Best Fit Fysio
20.15 Van Delft/Schoenmakers Plus Ton Henst
21.00 Restaurant FF B&B Bouwadvies
21.45 Marantz Decathlon Best
Ma 15-04  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Der Kinderen Hoveniers Anytime Fitness/Maas Inst
20.15 BHF Verspaandonk Herenmode
21.00 D’n Babbel SOA
21.45 365zon/Hoogenhoff Tegeloutlet

Mei

Ma 06-05  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Tegeloutlet D’n Babbel
20.15 B&B Bouwadvies BHF
21.00 Van Delft/De Visser Fried van de Laar
21.45 Huijbregts Relou Bouw FC Lighttown
Ma 06-05  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 Decathlon Best Van Delft/Schoenmakers
20.15 Plus Ton Henst Verheijen Onderdelen
21.00 Anytime Fitness/Maas Inst Restaurant FF
21.45 Verspaandonk Topshelf
Ma 13-05  Sporthal Naastenbest – Best
19.30 Restaurant FF Der Kinderen Hoveniers
20.15 FC Lighttown Van Delft/De Visser
21.00 Topshelf B&B Bouwadvies
21.45 Fried van de Laar Heertum Bouw
Ma 13-05  Sporthal Kemmer – Oirschot
19.30 SOA Marantz
20.15 BHF Anytime Fitness/Maas Inst
21.00 Best Fit Fysio 365zon/Hoogenhoff